Aleja Krzyżanowskiego 4b/3, 35-329 Rzeszów

Zakres usług

Szeroki zakres usług dla Klientów Firmowych oraz Indywidualnych

Klienci Firmowi

Kancelaria świadczy pomocy prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prawnym działających w formie spółek . Usługi kancelarii nie sprowadzają się tylko do bieżącej obsługi prawnej ale i polegają na pomocy w dobraniu najbardziej adekwatnej formy prowadzenia działalności w tym optymalizacji podatkowej . Kancelaria posiada również doświadczenie wprowadzeniu postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, nasz codzienna praca sprowadza się do prowadzenia spraw w specjalizacjach z branży min administracyjnej, budowlanej, gospodarczej i cywilnej. Ze skutecznością przeprowadzamy mediacje w powyższych sprawach, co pozwala naszym klientom uniknąć wysokich kosztów kontraktów czy postępowań sądowych.

Szybki kontakt

Zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego kontaktu.

 Na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnianie moich danych osobowych w celu realizacji zleconych usług przez Kancelaria Adwokacka „Kancelaria24” Marta Bartoń , Plac Wolności 13, 35-073 Rzeszów , e-mail biuro.kancelaria24@gmail.com tel . 530-970 -910.

  przeczytaj klauzulę informacyjną >>

Wszystkie pola formularza i zgoda na przetwarzanie danych są obowiązkowe.

Klienci Indywidualni

Pomoc osobom fizycznym jest istotną częścią działalności naszej kancelarii która posiada dwa kluczowe zespoły. Pierwszy specjalizujący się w prawie cywilnym i rodzinnym oraz drugi w prawie karnym . Tak wyodrębniane działy sprawiają, iż klient Kancelarii każdorazowo otrzymuje profesjonalną pomoc prawną połączoną z indywidualnym zaangażowaniem w jego sprawę przez specjalistę praktyka z danej branży . W linii kancelarii kluczowa jest obrona klientów w sprawach karnych w tym skarbowo-podatkowych oraz kompleksowe prowadzenie spraw rodzinnych tj. spraw o rozwód , podział majątku bądź odrębnie o alimenty, kontakty itp.  

Specjalizacje

Nasza Kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa między innymi:

Prawo gospodarcze  

Zobacz więcej >>

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Zobacz więcej >>

Prawo cywilne 

Zobacz więcej >>

Prawo karne i wykroczeń 

Zobacz więcej >>

Prawo pracy  i ubezpieczeń społecznych  

Zobacz więcej >>

Prawo administracyjne 

Zobacz więcej >>

Prawo  nieruchomości  

Zobacz więcej >>

Mediacje

Zobacz więcej >>

Prawo medyczne, odszkodowania 

Zobacz więcej >>