biuro.kancelaria24@gmail.com

Aleja Krzyżanowskiego 4b/3, 35-329 Rzeszów

O Kancelarii

Adwokat Marta Barton ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, a następnie odbyła z wysoką notą aplikacje prokuratorską przy Prokuraturze Apelacyjnej w Rzeszowie.

Obecnie wykonuje zawód adwokata i jest wpisana od roku 2010 na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. Równolegle jest Przewodnicząca oraz członkiem Wojewódzkiej Komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych przy Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Adwokat Marta Barton posiada też uprawnienia mediatora i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w ramach pracy w działach prawnych firm, jak również podczas pracy w kancelariach gwarantuje należytą jakość i rzetelność świadczonych w ramach kancelarii usług. Kancelaria specjalizuje się w stałej i doraźnej  obsłudze prawnej firm oraz świadczy pomoc klientom indywidualnym. 

Szybki kontakt

Zapraszamy do skorzystania z formularza szybkiego kontaktu.

 Na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oświadczam że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnianie moich danych osobowych w celu realizacji zleconych usług przez Kancelaria Adwokacka „Kancelaria24” Marta Bartoń , Plac Wolności 13, 35-073 Rzeszów , e-mail biuro.kancelaria24@gmail.com tel . 530-970 -910.

  przeczytaj klauzulę informacyjną >>

Wszystkie pola formularza i zgoda na przetwarzanie danych są obowiązkowe.